Ran la terenul de fotbal, pisica a devenit popular pe internet

Incidentul a avut loc în timpul unei reuniuni a Premier League, „Liverpool“ și „Tottenham“. Animalul a apărut pe teren, „Enfield“ de 11 minute. Plimbare prin londonezilor în suprafața de pedeapsă, pisica a trecut peste margine, unde a fost prins de administratori ai meciului. În aceeași zi, a existat un microblogul scandalagiu pe Twitter, în cazul în care pentru câteva ore la pagina „lui“, semnat de aproape 20 de mii de oameni. În numele pisicii au apărut deja 20 de intrări natura jucausa, inclusiv afirmația că animalul numit antrenor principal „Chelsea“ Andre Villas-Boas și a cerut să predea atacantul Fernando Torres a deschis în suprafața de pedeapsă.

Animal care arăta perfect amenajate și acasă, nu se grăbește să părăsească terenul pentru a explora portar de pedeapsă, „Spurs' Brad Friedel. În felul meu el defilau pe pisica de gazon amuzată nu numai fanii, dar chiar râde antrenor, „Liverpool“, Kenny Dalglish.
În acest caz, personalul stadion nici măcar nu încerca să prindă pisica, așteptându-l să se plece. După aproximativ un minut ședere în animale pisica plictisit lumina reflectoarelor și m-am dus doar la administratori, și cu amabilitate a permis să te alege din domeniu.

La 10 minute după începerea meciului, care a avut loc la stadionul de acasă „Liverpool“ - „Anfield“ - a apărut pe fiara dungi. Cum a fost capabil de a ajunge la stadion neobservat și intra în câmpul rămâne necunoscut.
Pisica stătea un pic, apoi a alerga în jurul valorii de iarbă și a mers în afara limitelor. Acolo el a prins reprezentanții personalului, „Enfield“. După aceea, jocul a fost reluată. Ca rezultat al meciului a fost amânată timp de aproximativ un minut. El a terminat jocul cu „Tottenham“, cu o remiză 0: 0.
Despre neașteptate „aspectul oamenilor pisica“, a spus toate ziarele și mass-media on-line Jurnaliștii sportivi.

Bout, în etapa a 24-a Premier League, „Liverpool“ și „Tottenham“ sa încheiat la egalitate 0: 0. Publicul nu a văzut goluri, dar a văzut o pisică de mers pe jos peste câmp
Pisica a apărut pe teren în minutul 11 ​​al meciului. Și undeva, într-un minut am mers pe câmp, „Anfield Road“. Apoi, sa predat în mâinile lui Stewart. Redarea pe un pasaj felină solo a fost întreruptă.
După cum sa dovedit, aceasta este a doua pisica din istoria „Enfield“. În 1964 a vizitat stadionul pisica alb-negru, a apărut pe teren în timpul reuniunii, „Liverpool“ cu „Arsenal“.

News. Ran pe teren într-un meci de campionat Angliei pe fotbal între „Liverpool“ și Londra „Tottenham“ pisica a câștigat popularitate în Marea Britanie on-line după pagina „lui“ în microblog pe Twitter Aboneaza-te aproape 20 de mii de oameni.
Pisica a apărut pe teren, „Enfield“, în Liverpool pe 11 în minutul, care sa încheiat cu scorul de 0: 0. Animalul a fost un timp în caseta „pinteni“ și apoi a scăpat peste margine, în cazul în care se încadrează în mâinile administratori ai meciului.

Publicul sa spus că apariția unui animal de companie în cutie a fost cele mai interesante momente ale jocului
În meciul final al etapei a 24-a campionatului Angliei între „Liverpool“ și „Tottenham Hotspur“ în acest meci a fost eroul de pisica. În minutul 12, pisica a fugit pe teren și a fugit în zona de pedeapsă „pinteni“. După stând acolo timp de câteva minute, animalul a părăsit terenul, unde a fost dus la administratori. După cum sa dovedit, pisica a trăit mult timp în „Anfield“, dar pentru prima dată pentru a arăta publicului. Dar el a câștigat faima. Mass-media britanică a numit-apariția „cele mai interesante momente ale meciului.“ De asemenea, numit pisica pisica și Liverpool Anfield pisica. Rețineți că meciul sa terminat fara goluri.

Pe 12-lea minut al meciului din etapa a 24-a Premier League, „Liverpool“ și „Tottenham“ pe stadionul „Enfield“ a primit o pisică.
El a fugit pe câmp, el a oprit în suprafața de pedeapsă, „Tottenham“, și apoi a fugit de margine, rapoarte sports.ru.
Un incident similar a avut loc weekend-ul trecut, la stadionul „Camp Nou“, în cazul în care în timpul meciului 22-lea exemple de „Barcelona“ tur - „Real Sociedad“ (2: 1) pe teren a condus o pisică neagră

In timpul meciului, English Premier League, „Liverpool“ și „Tottenham“ în minutul 11 ​​pe teren a fugit o pisică.
Aspectul animalului pe teren a provocat confuzie în rândul jucătorilor și arbitri. Jocul a fost oprit.
Chiar animal prea a fost destul de speriat, dar a fost capabil să se ofere voluntari pentru a rula la marginea terenului, unde a fost luată cu grijă în brațe și au dus în camera podtribunnogo administratori

Fotbal News - Terrikon
Liverpool pisica
Am raportat recent pisica neagră catalană, care a fugit pe teren în timpul meciului, „Barcelona“ - „Real Sociedad“ Și aici, în pisicile regiment-Stricker a sosit. În meciul dintre „Liverpool“ și „Tottenham“ pisica a fugit pe teren timp de 12 minute, încercuit în caseta „pinteni“ și a fugit în liniște la bordură. Kota a prins rapid angajații stadionului. Cu toate acestea, el nu a rezistat.
Din păcate pentru fanii „Liverpool“, norocul lor pisica echipa nu a adus, spre deosebire de omologul său catalan - „roșu“ nu este capabil de a imprima poarta Friedel și meciul sa încheiat cu scorul de 0: 0.

Meci de Liverpool și Tottenham au vizitat o pisică și chiar doresc să participe la joc, merge la câmp Anfield