Yaroslavl, Iaroslavl „Locomotiva“ bate „Cupidon“ de la Habarovsk într-un meci amical

A fost o luptă de concurenți egali.

Yaroslavl din primul minut s-au grabit la atac. Cu toate acestea, au uitat de apărare și aproape plătit prețul. Oaspeții au acționat pe contraatac, destul de periculos, iar apoi complet „blocat“ in zona „Locomotiva“. La După 11 minute de joc Khabarovsk a deschis contul. Raze-l „Railroader“ prima pauză nu a reușit.

A doua perioadă a început cu proprietarii minorității de gheață. Chiar și după lansarea celui de al cincilea jucător al câmpului au trebuit să-și petreacă mult timp în apărare la momentul respectiv. După cum a fost necesar pentru a recupera. În general, în al doilea douăzeci de minute a fost o mulțime de ștergeri în ambele echipe. Pe de o parte, ceea ce face jocul mai ascuțit decât celălalt - a făcut imposibilă dezvoltarea unui atac cu drepturi depline. Până la sfârșitul anului Yaroslavl a reușit încă să înscrie un gol. Daniel a făcut Apalkov cu depunerea Egora Averina atunci când rivalii juca la putere maximă.

Spre deosebire de cea de a doua perioadă a treia „Locomotiva“, a început în majoritate. Deja în a doua 34th, el profită. Marcat de Artur Kayumov, aducând scorul la 2: 1. După aceea, inițiativa a trecut la „feroviarilor“. Ele sunt mai mult și mai periculoase atac. Cu toate acestea, spre sfârșitul jocului Habarovsk a venit în jurul valorii și a încercat să găsească un echilibru, dar nu au reușit. La ultimul minut vizitatorii au părăsit poarta, și Nikita Cherepanov din zona de mijloc a trimis pucul în plasă. Ca rezultat 3: 1 - "Locomotiva" a câștigat.

Beția, droguri si weekend-uri lungi: cât de mulți alcoolici din regiunea Iaroslavl de poliție Yaroslavl a reținut un cuplu de tineri și au realizat ca aveau mai mult de 400 de grame de heroină.
regiunea Yaroslavl

Fanii și reprezentanții mass-media au putut să se întâlnească cu noua componență a echipei și personalul de coaching, jucătorii și să pună întrebări de instructori, ma uit la un meci de baschet în formarea în cadrul reuniunii bilaterale.