Șansele echipelor care au nevoie pentru a ieși din sferturile de finala

În grupul etapa stânga pentru a juca 8 meciuri în 4 zile. 14 din cele 16 echipe încă susțin ieșirea în playoff. Ce ai nevoie pentru a face echipa națională pentru a ajunge în sferturile de finală?

Grupa A.
Grecia (1 punct) - România (4 puncte), Republica Cehă (3 puncte) - Polonia (2 puncte)

• România va fi lansat în sferturile de finală, în cazul în care nu pierd grecii. În cazul în care mai mult de un meci este o remiză, Rumyniyane poate ajunge la playoff în cazul în care nu cedeze în fața Greciei, cu o diferență de șase goluri sau mai mult.

• Grecii pentru a participa la finala de 1/4 este necesară pentru a câștiga. În caz contrar, echipa Fernando Santos să depună armele.

• În caz de victorie va veni exact la sferturile de finală cehii. Ei au ajuns și o remiză în cazul în care Grecia nu bate România, cu o diferență de cinci goluri sau mai puține.

Grupa B.
Danemarca (3 puncte) - Germania (6 puncte), Portugalia (3 puncte) - Olanda (0 puncte)

• Germania nu a avansat la playoff, dar în cazul unei egalități de garanție pentru primul loc în grup. „Bundestim“ ramane din 1/4 finala, în cazul în care pierde danezii la orice alt cont decât înfrângerea de un gol, cu două goluri marcate. În plus, pentru eșecul germanilor într-o ședință paralelă ar trebui să câștige Portugalia.

• Victory va oferi un bilet la sferturile de finală ale echipei Danemarca. Scandinavii trage vor fi suficiente numai în cazul în care portughezii recunosc. În cazul înfrângerii danezilor să depună armele.

• echipa națională a Portugaliei va veni în 1/4 finală în caz de victorie, cu excepția cazului în Danemarca nu va câștiga cu un singur gol diferență (în afară de rezultatele 1: 0 și 2: 1). Echipa Paulo Bento suficient remiză, în cazul în care nu danezii învins Germania. În cele din urmă, Portugalia poate admite o diferență de un gol, în cazul în care pierd și danezii.

• împotriva Țările de Jos trebuie să bată portughezii cu două goluri și speranță pentru înfrângerea Danemarcei.

Grupa C.
Croația (4 puncte) - Spania (4 puncte), Italia (2 puncte) - Irlanda (0 puncte)

• Echipa spaniolă este simplu: remiză garantează un bilet pentru sferturile de finală, victoria - primul loc în grup.

• În cazul Croației va câștiga în 1/4 primul loc finala. În sferturile de finală secții Slaven Bilic va conduce orice remiză, cu excepția 0: 0 și 1: 1. Dacă totul se va termina într-o remiză fără goluri marcate, iar italienii vor câștiga, croații vor rămâne în urmă 1/4 finala. În cele din urmă, în cazul în care o remiză va fi înregistrată 1: 1, croații trebuie să „Azzurrini“ nu a învins Irlanda cu un scor de 3: 1 sau mai mare. Echipa croată poate fi admisă, dacă nu câștiga italienii.

• Azzurri trebuie să câștige și sperăm că celălalt meci nu este o remiză va fi fixat cu un scor de 2: 2 sau mai mare. În cazul în care mai mult de un meci va fi un egal cu un scor de 1: 1, italienii trebuie să câștige 3: 1 sau mai mare, pentru a obține înainte de Croația. În cazul în care câștiga cu un scor de 4: 0 sau mai mare, acesta va ocupa primul loc în grup. În cazul în care o remiză fără goluri marcate, în cazul italienilor proprii victoria va ocupa primul loc va fi fixat într-o ședință paralelă.

• Irlandezii a pierdut toate șansele de a participa la sferturile de finala. În caz de victorie, ei vor lua locul trei.

Grupa D.
Suedia (0 puncte) - Franța (4 puncte), Anglia (4 puncte) - Ucraina (3 puncte)

• British remiză suficient. Dacă ei cedează, ei vor avea nevoie pentru a învinge pe francezi, care este ca ambele echipe au fost cel puțin egale pe diferența de goluri și goluri primite și numărul de goluri marcate (Anglia rata mai mare).

• Ucrainenii trebuie să câștige. Orice alt rezultat le lasă în urmă playoff.

• franceză destul de o remiză. În cazul în care „tricolorul“ pierde, ei vor zbura doar dacă prinde cu Anglia pe diferența de goluri și goluri primite și numărul de goluri sau recunosc pe acești indicatori.

• Suedezii au pierdut șansele de a obține în playoff.