Radio motorola tlkr-T40

Prieteni, această înregistrare începe cu o lungă serie de povești despre disponibile pot fi în exces, echipamente, muniție, acestea. unelte etc.

În unele privințe, acest lucru a contribuit la achiziția recentă a acestor stații minunate. spune doar le-ar fi incorect, deoarece unul dintre prezența lor nu mă face să arate ca un pregătit drumeții grave Camper avid.

Descriere post de radio, puteți să aruncați o privire la link-ul de mai sus. De la mine voi explica în continuare.
Vine cu radiotelefoane, prețul este mai mic de 2 milioane de ruble în intervalul de 4 km. Ar trebui să fie suficient, nu-mi imaginez că sunt cu cineva a vorbit la o distanță mai mare. Apropo, astăzi este din nou cu atacuri de pe coasta Marii Negre (proshvyrnulsya prin Hot cheie la Dzhubga), a condus două mașini pentru a comunica prin radio a fost destul de confortabil și informativ. În radio, urban dens, de asemenea, cu un descurcă bang: lăsat singur acasă, iar al doilea a mers la dulgher garaj. Tot timpul pentru a rămâne în contact, și timpul de copt pentru o cină fierbinte.

Mai mult, pe termen radio baterii AAA, cunoscut sub numele de mizinchikovye că un plus pentru mine, deoarece nu-mi place, nu se schimba bateriile. Eu și aparatul de fotografiat, și navigare - toate pe baterii (baterii de același tip). Design-ul este destul de bun, un ansamblu de mare, cu toate acestea, de la alte Motorola nu mă așteptam. De dimensiuni mici, doar mici. Fiica mea îi plăcea să vorbească la radio. Acum va fi mai distractiv în pădure pentru o vânătoare liniștită, sau în timp ce caiac. Opt canale suficiente pentru ochi. Ne place sau nu, dar unele plusuri!

În general, eu sunt foarte multumit de acest produs ieftin și de înaltă calitate. De asemenea, și tot restul echipamentului lor ... doar o singură concluzie: Vă recomandăm!