Locuri de muncă și directorul de lucru al clinicii veterinare - Krasnodar, căutare de locuri de muncă

Personalul ACA - Krasnodar

veterinarnayaklinika de rețea. care operează pe teritoriul Rostov. Concurență pentru poziția șef veterinarnoykliniki medic. Sarcini și responsabilități: Dispozitivul. munca subordonaților; Controlul activității medicale și a personalului veterinar; Efectuarea.

4 zile în urmă zarplata.ru

consultant veterinar (la Moscova) contractul

ANCOR Professional - Krasnodar

cooperarea cu veterinarnymiklinikami (promovarea proiectelor naționale de cooperare cu veterinarnymiklinikami); Creșterea. Cunoașterea produselor companiei în rândul profesioniștilor veterinar.

4 săptămâni în urmă hh.ru

Contract Veterinarian

Albatross - Krasnodar

Veterinarnyhklinik de rețea „Ventura“ nevoie de medici veterinari cu experiență. Taxele vamale. utilizarea de echipamente moderne Disponibilitatea de învățământ superior termeni veterinar: de lucru în apropiere.

9 luni în urmă hh.ru

contract de asistent veterinar

Clinica - Krasnodar

Job Descriere program de înlocuire. Plata prin rezultatele interviului. Taxele vamale pentru a inspecta animalele si diagnosticarea bolilor si leziuni lor. Se efectuează cercetarea cauzelor de apariție, boli ale proceselor de dezvoltare a animalelor.

3 săptămâni în urmă students.superjob.ru

Yudina Yanina Pavlovna - Krasnodar

Rețeaua este o colecție de medici veterinari veterinarnyhklinik Aibolit cu expertiză și experiență. tura de noapte de deschidere necesare de zi cu zi veterinar vrach.Trebovaniya: experiență. Depinde de experiența și expertiza unui medic veterinar Industrie: medicină, farmacie.

2 săptămâni în urmă cu avito.ru

Director adjunct pentru administrative au început. 20 000-30 000P

Santal 23 - Krasnodar

director adjunct al administrativ - lucru economic în clinici noi, se asigura funcționarea oficiului și clinica (biroul, apa, accesorii pentru mobilier cu clienții și chiriași Clinica de Supraveghere pe Amber, 37. Cerințe ...

3 luni în urmă hh.ru

Sef veterinar pe 70 000P

management și planificare strategică a clinicii; Resurse umane. subordonați; Controlul activității medicale și a personalului veterinar; Efectuarea. congrese și în clinici de conducere ale țării; Mare privat de diagnostic.

4 zile în urmă rabotavgorode.ru

Veterinarian Assistant 12 000-16 000P

Responsabilitati: Efectuarea numiri veterinare. Care transportă infuzie. învățământului veterinar sau de formare pe un medic veterinar de specialitate. Condiții: Lucrări în noua clinică. perspectivele de carieră la medicul veterinar. Oportunitate.

1 an în urmă career.ru

Este nevoie de un contract de asistent veterinar

- Krasnodar

Veterinarnoyklinike „Safari“ necesară o asistentă medicală veterinară sau veterinar pentru a finaliza. creștere profesională. învățământului veterinar sau de studiu. Cerințe pentru medicul veterinar asistent: Efectuarea numiri veterinare. Efectuarea.

2 luni în urmă domkadrov.ru