Cum de a dezvolta un instinct criminal - Krasnodar știri

Cum de a dezvolta un instinct criminal

„În următoarea rundă a campionatului Ligii Krasnodar United VTB“ Lokomotiv-Kuban „a învins în București“ Zenith „“

Victoria în acest duel fundamental a fost necesar pentru ambele echipe aer. În cazul leziunilor Krasnodarians coborât cu un pas în jos, în tabelul de desen și Petrograders ocupă locul lor. Deci, ce despre compromisurile ar putea fi vorba. Krasnodar Club St. Petersburg în ultimele sezoane a fost adversar incomod. Dar, în acest sezon se joacă o echipă diferită de București: numele este schimbat, actualizat și compoziția. „Locomotiva“, la rândul său, este considerată favorită în VTB United League și în Cupa Europei, în cazul în care acesta nu a pierdut până la o singură întâlnire.

La începutul rivalilor meci schimbate mai multe atacuri eficiente, și în acel moment a fost dificil de prezis care este mai puternic în acest joc. Găzduim site-uri cu generozitate furnizate asistă partenerii săi Valter Hodzh, jucătorul cel mai productiv și eficient „Zenith“. Sam, cu toate acestea, nu a scorul de puncte, dar după ce trece de lângă scorul Stevens a fost de 8: 7 în favoarea Petrograd. Cine ar fi ghicit că a fost conducerea „Zenith“ a fost ultimul într-un meci. Voronov de trei puncte, patru puncte consecutive Hendrix - și Krasnodar tren blindat se execută în toate etapele din decalajul. La prima pauză, oaspeții du-te, câștigând nouă puncte - 25:16.

În a doua perioadă a mers la site-ul și Randolph, în primele minute este implicat în mod activ în joc tastând în primele patru minute de șapte puncte. Krasnodar nu numai atacuri reușite, dar, de asemenea, bine protejat. Complet oprit de la liderul de joc „Zenith“ Hodge. Privind în perspectivă, observăm că, în prima jumătate a lui opt încercări de a lovi inelul de „Locomotiva“, doar unul a avut succes. Și oaspeții au plecat fotografii în trei puncte. În primele douăzeci de minute de joc gară pus în aplicare șapte dintre cele opt încercări sale cu rază lungă. Și „Zenith“, dimpotrivă, aruncă din spatele arc a mers prost. Doar o singură dată Landry a reușit să obțină de la o distanță de departe. Toate acestea au condus la faptul că la câteva minute înainte de pauza mare scorul a ajuns la 20 de puncte. Dar, în cele din urmă de-al doilea proprietarii de zece minute de parchet podsokratili diferența la 16 puncte.

După odihnă și care au ajuns la o pauză, start Petrograders treilea trimestru comite tresar - 7: 2. Puțin mai târziu, gazdele restante redus la șapte puncte. De „Zenith“ Hodge în cele din urmă a izbucnit: una dintre loviturile sale cu rază lungă dovedit a fi corecte. Se pare că în joc un punct de cotitură. Dar timpul Krasnodar trezit și recâștigat avantajul în acest joc. Și înainte de ultimul trimestru „Loco“ a castigat 17 puncte.

În această ultimă perioadă, oaspeții păstrat diferența, oferind Petrograd se apropie mult de 10 puncte. Aproape nu merge cu site-ul Delaney. Acesta este adesea ancrasate, și pedepsește rivale american hit-uri precise la linia de aruncări libere. În total, el a realizat în acest joc de 11 fotografii din 12. În general Krasnodar au demonstrat un procent foarte mare de hit-uri de la linia de aruncări libere, a făcut doar 3 Lacuna din 29 încercări.

Rezultatul întâlnirii a devenit complet clar după cinci faulturi Hodge a părăsit zona. Cu toate acestea, Krasnodar a pierdut trimestru - 19:21. Dar meciul a fost pentru ei - 89:74.

Delaney a devenit cel mai productiv în cadrul reuniunii. Marcat 24 de puncte, el a stabilit cel mai bun personal al sezonului, patru puncte depasind rezultatul anterior. Aceste puncte americane a adăugat șapte pase decisive. A fost bine și Brown - 15 puncte, 8 recuperări și 6 pase decisive. O selecție nu este suficient pentru a face o Hendrix dublu-dublu, a marcat 12 de puncte. Aceeași sumă a activului Randolph.

Serghei Bazarevich, antrenorul principal al "Lokomotiv-Kuban":

- Suntem încrezători petrecut prima jumătate a reuniunii și a creat un avantaj care ne-a adus în cele din urmă victoria. În a doua jumătate a jocului ca un întreg și-a pierdut intensitate. Am încetinit, o mulțime de greșeli. Acesta este motivul pentru care „Zenith“ au fost în măsură să separe segmentele înapoi în joc și să păstreze intriga. Avem nevoie, în viitor, pentru a dezvolta rigiditate, instinctul criminal să dețină inițiativa pe tot parcursul meciului. Delaney a arătat astăzi jocul pe care l-am văzut în performanța sa de la începutul sezonului. Mă bucur să fiu din nou în funcțiune Krunoslava Simon - cu el pe podeaua atacului nostru va deveni imediat mult mai diversă.

După această victorie, „Lokomotiv-Kuban“ a fost pe locul al cincilea în tabelul de desen. Înainte încă „Nijni Novgorod“ - 9 victorii în nouă meciuri. Pe locul al doilea CSKA - 10/1, în poziția a treia, "Khimki" - 9/1, în a patra Kazan "Unics" - 7/3.

Mâine în Izmir „Lokomotiv-Kuban“, în runda finală de faza grupelor a Cupei Europene se întâlnește „Pinar Karsiyaka.“ Victoria in acest meci ar permite să se stabilească o cale ferată realizare echipa în etapa preliminară a turneului - să-l treacă fără o singură înfrângere.