Cele mai bune meciuri din istoria „buncăre“

5. Vici Gaming împotriva răului Geniuses

Prima și a treia cărți, care s-au dovedit victorios pentru Vici Gaming, a durat aproximativ 16 minute. Ucide în jocurile nu a fost suficient, „floreta“, nimeni nu a cumpărat schimburi de tronuri echipe au fost foarte departe - dar confruntarea aceasta nu devine mai puțin interesant.

Datorită victoria în meciul Vici Gaming a avut loc în marea finală a turneului, dar a pierdut newbee cu scorul de 3: 1.

De ce ar trebui să vedeți:

Echipa chineză a oferit publicului un complet diferit „Dot“, în care lupta nu rezolvă nimic. Meciul a arătat că pentru a câștiga trebuie să nu pentru a obține înainte de inamic pe frag, și primul care a rupe tronul adversarului. Profetul și Leshrac Naturii ideal pentru a executa rapid acest plan. În confruntarea finală VG a venit la baza de inamic cu scorul de 3: 1, și Evil Geniuses privit neputincios cum barăci și turnuri dezmembrate pentru piesele lor.

4. RoX.KIS împotriva răului Geniuses

Până de curând, o șansă egală de a câștiga: tronuri goale ale ambelor echipe, absolut - 30:30 - 75 minute de-a treia carte decisivă, floreta Divină într-un „ideal“ Stanislau „633“ silencing Rox și Gina „Jeyo“ Madayaga de Evil Geniuses. Și totuși - partea română a BZZ, Vladimir «Yol» Basov, Alexei «Solo» Berezina, Andrew «Dread» Golubev Ivan «VANSKOR» Skorokhod pentru care un meci interesant.

3. Alianța împotriva Cloud9

O încăierare de două minute „minus șapte la minus cinci,“ Alianța a permis să iasă dintr-un asediu de 30 de minute și nivelul de 25 de mii. Avantajele de experiență în doar zece minute. Miracolul nu sa întâmplat, dar modul în care jocul ambele echipe încă impresionante.

2. Evil Geniuses împotriva EHOME

Atelier de punere în aplicare „teoria de amestecare perfectă“ - ceea ce sunt cunoscute Evil Geniuses. Calmul și experiență pentru a ajuta echipa termina jocul în favoarea lor, chiar și atunci când adversarul este pe toți indicatorii, variind de la început.