Meci de stele 2019 foto, video, detalii de știri Continental Hockey League (KHL)

18:15. Nostru LIVE-difuzare este completă. Vă mulțumim că sunteți alături de noi. Până când ne vom întâlni din nou!

18:15. Așa sa încheiat prima din istoria săptămânii CHL Stars. Ufa telespectatorii au putut vedea cei mai buni artiști din trei ligi: MHL ZHHL și CHL. Primul meci al Starurile Hockey League Continental a avut loc în formatul unui mini-turneu care implica echipe de patru divizii ale ligii.

week-end Steaua a început sâmbătă un master-spectacol tradițional, în care liga a prezentat noi concursuri, cum ar fi „biatlon de hochei.“ Ca rezultat, jucătorii au concurat la șapte concursuri.

Pe comandantul spectacolului a fost setat la „Cercul de viteză.“ Cel mai rapid jucător din liga a devenit Enver Lisin, arată rezultatele de la 12450 - cel mai bun din istoria Kontinental Hockey League All-Star Game. Cel mai impresionant în competiția trage-out a fost recunoscută ca fiind „Carousel“ de Vladimir Tkachev. Rezultatul "Superskillz" - învingându-Est - 5: 2.

Duminică, jucătorii de top din CHL au testat noul format al partidei a aparținut stele. În semifinale de zece minute până la patru minute pauză am venit împreună echipe Chernyshev Divizia și Kharlamov, și apoi - și Bobrov Divizia Tarasova. În final, victoria a fost sărbătorită echipa Chernyshyova (4: 3) și Tarasova (6: 2). Victoria finală a reprezentanților Est (3: 2) a adus golul Junior Andrew Altybarmakyana (SKA "Silver Lions").

18:10. Forward „Salavat Yulaev“ capriciilor Kirill al meciului după stele a spus că, pentru a sărbători o victorie în ea nu se va - mâine Rezidenții vor trebui să joace împotriva Podolsk „Vityaz“.

- Acest format de potrivire al stelelor și pentru noi și pentru fani a fost interesant. Pe gheață, mai mult spațiu, hochei rapid, dar articulațiile nu au fost. E bine că nu au existat leziuni. De ce cap un pic? Din moment ce timpul a fost scurt, doar două perioade de 10 minute. Voi lua în week-end pentru a sărbători victoria? Deci, mâine am un joc, vom pregăti. Ceai și prăjituri în cinstea victoriei? Un avion privat. Emoțiile meciului Stelelor am multe, toate au fost incantati. - a spus capriciilor „Campionatul“.

18:05. Cele mai bune fotografii ale Kontinental Hockey League All-Star Game - numai cu noi. Emoțiile, golul victoriei și multe altele - într-o galerie specială.

17:55. Președinte al Federației Internaționale de Hochei pe gheață Rene Fasel împărtășit opinia sa despre Kontinental Hockey League All-Star Game, și, de asemenea, a spus că el ar putea obține un pașaport românesc:

- Poate un campionat mondial a avut loc la Ufa? Poate, de ce nu? Match Steaua a avut loc la cel mai înalt nivel, datorită KHL și de vreme Rusă. A fost foarte frumos și frumos. Ar trebui să obțineți un pașaport românesc, pentru că îmi petrec mult timp în România? De ce nu? - citat Campionatul Fazel“".