Locuri de munca si instalator de locuri de muncă de ferestre din PVC în Samara, căutare de locuri de muncă

Termokontur Ltd. - Samara

Responsabilitati: la ieșire date de contorizare furnizate logistician identificarea nevoilor de consiliere oferite de produsul sau serviciul. desenele sau modelele de ferestre de prelevare a probelor și a prezentărilor comportamentul de produse. închiderea tranzacției la fața locului în formă.

3 săptămâni în urmă rabota.ru

Vânzările de PVC manager de ferestre 35 000P

Responsabilitati: aplicatie client -Vyezd. clienții -Konsultirovanie pentru serviciile companiei. contracte -conclusion. Cerinte: -Requires oameni motivati ​​activi. -Stremlenie lucru pe rezultat. candidații -Examine fără experiență de muncă. -Training.

Manager pentru a lucra cu clientii din PVC contract de ferestre

SK PLAST - Samara (m Gagarin.)

Cerinte: experienta de lucru de bun venit. Dar putem și de învățare. Responsabilitati: Lucrările la echipamentul „Kaban“ cu elemente de măsurare, asamblarea structurilor și accesorii de instalare. Termeni si conditii: full-time, salarii bucata-rata, formularea Codului Muncii. Domeniu de aplicare.

2 săptămâni în urmă cu avito.ru

Ferestre din PVC Zamerschik 80 000P

CKO - Samara (m Bezymyanka.)

Cerințe: acuratețe, punctualitate, abilitati de comunicare, de curtoazie, vorbire competentă, stres, responsabilitate, dorința de a călători. Responsabilitati: iesire la contorizare si Samara Samara Region, consultanta, contractare.

1 lună avito.ru

Manager de vânzări pentru ferestre 25 000 - 60 000P

Instalatorii sunt necesare pentru repararea și întreținerea de ferestre din plastic. Responsabilitati: ferestre service -PVC. % 1 serviciu ferestre -PVC. principala direcție orice reparație. clienților produse (ferestre din plastic și accesorii); 3. Dispoziție.

maestru de servicii din PVC modele de la 40 000P

Responsabilitati Instalarea si finisare okonPVH -repararea și întreținere condiții okonPVH - Lucrul cu deplasare.

3 săptămâni în urmă mjobs.ru