Locuri de munca - proprietar de afaceri de profit trebuie să crească!

Good Time!

„Numele meu este Kreknin Serghei, eu sunt un co-proprietar al Clubului de afaceri. Dacă ați ajuns la această pagină, înseamnă că sunteți interesat în orice loc de muncă avem în compania noastră. Deci, toate pozițiile sunt vacante! Da, fiecare! Compania noastra - este ceva special. Echipa noastra - o asociație de profesioniști și personalități puternice. Bine ați venit la echipa numai supraoameni. Business Club este mereu în expansiune! Nu ne-am oprit căutarea pentru bărbați puternici! Sunt de acord, profesioniștii sunt necesare în fiecare companie. Prin urmare, Business Club ajută în recrutarea și clienții lor preferate. Cu locurile de muncă vacante, de asemenea, pot fi găsite pe site-ul nostru. "

Locuri de munca Business Club

Locuri de munca clienților noștri

Manager pentru a lucra cu clientii companiei „Business Club“

Consultant de afaceri Compania "Business Club"

Atribuții: • Avizarea antreprenorilor în managementul organizației; • Vizite la clienții întreprinderii; • Motivarea liderilor organizației pentru a obține rezultate extraordinare; Cerințe: abilități de comunicare; • • responsabilitate; • capacitatea de a evalua corect situația; • capacitatea de a lua propriile decizii; • Experiență în organizații de afaceri, consultanță experiență de muncă; • Experiența de muncă un antrenor de afaceri, orice experiență de management, vorbitul in public; • greu, caracterul exigent, ridicat de auto-disciplina, eficiență ridicată; • posibilitatea de a comuta rapid între sarcini; Condiții: • Pre te antrenezi pe Controlorul (Formare specialist) 1,5-2 luni (totul depinde de antrenamentul de viteză), care lucrează în biroul de 3 luni, iar apoi, după certificarea cu succes a traducerii consultanților; • Programul 5x2 9.00-18.00; • birou în centrul orașului; • „nici un plafon“ salariilor; • full-time, combinația nu ia în considerare

Grefier Manager de Compania "Business Club"

Promovarea Managerul Goldsmith "Vyatskaya zlatokuznitsa"

Vânzări, ordinele de inspector Goldsmith "Vyatskaya zlatokuznitsa"

Specialistul de vânzări de echipament de construcții rutiere „GK Rostec“

Taxe: • Căutare și conținutul bazei de date (CRM) pentru efectuarea de apeluri la rece; • Apelarea la rece bază de clienți; • Desfășurarea negocierilor preliminare cu clienții; • Pregătirea ofertei comerciale inițiale; • Efectuarea prezentări de produse sau servicii pentru clienți; • Formarea unei cereri pentru o soluție tehnică, împreună cu clientul și să transfere cererea către departamentul tehnic; • Evaluarea expert de soluții tehnice și de formare cu soluții tehnice ale clienților alternative de realizare; • Coordonarea cu clientul și serviciile financiare ale prețurilor individuale; • Pregătirea unui caz de afaceri asupra profitabilității clienților pentru a evalua posibilele granițe cu discount; • Pregătirea cererii la începutul producției de bunuri sau servicii; • Lucrul cu conturi de primit; • rapoarte zilnice privind numărul de apeluri telefonice și întâlniri cu clienții; • vânzări de planificare pentru perioadele viitoare; Cerințe: • Experiență în vânzări de la 1 an; • abilități de comunicare; • discurs competent; • Abilitatea de a comunica cu oficiali de rang înalt ai întreprinderilor; utilizator • PC avansat; • Având o pisică mașină și vod.prav. B; • Buna memorie, atentie, responsabilitate; • dispuși să lucreze pe rezultat; • Abilitatea de a negocia; Conditii: • program 8.00-17.00; • Misiuni pentru PPO și Districtul Federal de Nord-Vest !!; • Dezvoltarea carierei; • s / n. contabilul +% din vânzări, perioada de probă este de 1 lună;

Departamentul de piese de schimb specialist în vânzări „GK Rostec“

Taxe: • Căutare și conținutul bazei de date (CRM) pentru efectuarea de apeluri la rece; • Apelarea la rece bază de clienți; • Desfășurarea negocierilor preliminare cu clienții; • Pregătirea ofertei comerciale inițiale; • Efectuarea prezentări de produse sau servicii pentru clienți; • Formarea unei cereri pentru o soluție tehnică, împreună cu clientul și să transfere cererea către departamentul tehnic; • Evaluarea expert de soluții tehnice și de formare cu soluții tehnice ale clienților alternative de realizare; • Coordonarea cu clientul și serviciile financiare ale prețurilor individuale; • Pregătirea unui caz de afaceri asupra profitabilității clienților pentru a evalua posibilele granițe cu discount; • Pregătirea cererii la începutul producției de bunuri sau servicii; • Lucrul cu conturi de primit; • rapoarte zilnice privind numărul de apeluri telefonice și întâlniri cu clienții; • vânzări de planificare pentru perioadele viitoare; Cerințe: • Experiență în vânzări de la 1 an; • abilități de comunicare; • discurs competent; • Abilitatea de a comunica cu oficiali de rang înalt ai întreprinderilor; utilizator • PC avansat; • Având o pisică mașină și vod.prav. B; • Buna memorie, atentie, responsabilitate; • dispuși să lucreze pe rezultat; • Abilitatea de a negocia; Conditii: • program 8.00-17.00; • Misiuni pentru PPO și Districtul Federal de Nord-Vest !!; • Posibil cariera șefului de vânzări; • s / n. contabilul +% din vânzări, perioada de probă este de 1 lună;