Cerințe de evacuare conform evsk, box thailandez

Maestru al Sportului din România INTERNATIONAL CLASS

1-3 locuri la Cupa Mondială; 1-2 loc la Campionatele Europene; 1-2 locuri la Cupa Mondială, cu condiția ca: competiția echipe de cel puțin 12 țări implicate, sportivul a câștigat cel puțin 3 victorii; Primul loc la turneul internațional (aprobat IAMTE), cu condiția ca: a concurenței implicate echipe de cel puțin 15 de țări, sportivul a câștigat cel puțin 3 victorii.

Maestru al Sportului din România

Masterand Sport

2-3 locuri în turneu clasa A românesc, cu condiția ca: - competiția echipe de cel puțin 12 regiuni (republici, teritorii, regiuni) implicate; - atlet a câștigat cel puțin 3 victorii peste sportivi nu mai puțin de MMR. 1-2 locuri în turneul românesc a avut loc pe planul FTBR, cu condiția ca: - competiția echipe de cel puțin 6 regiuni (republici, teritorii, regiuni) implicate; - atlet a câștigat cel puțin 3 victorii peste sportivi nu mai puțin de MMR. 1-2, în locul regiunii (republică, regiune) campionat, cu condiția ca: - cel puțin atlet marcat 3 victorii peste sportivii nu mai mici HIC.

Câștig pe parcursul anului 12 raportul de descărcare de sportivi II în concurență la nivelul întregului oraș nu este mai mică.

nivelul II și juniori I

Câștig pe parcursul anului 10 victorii peste sportivi II sau III de descărcare concursuri tineri orice scară.

III și DIGIT junior la nivelul II

Câștig pe parcursul anului 6 victorii față de sportivii care nu au o categorie de sport în competițiile de la orice scară.

Clasa „A“ - turneu românesc, Comitetul Sportiv de Stat a aprobat România și Federația de box thailandez și România sunt incluse în programul de evenimente sportive.

TERMENI DE PERFORMANȚĂ DE EVACUARE CERINȚE

1. Tie-boxeri 2, 3 și deversări Junior pot să apară în competiție cu doar cravată-boxeri biți adiacente. 2. Thai boxeri juniori și seniori 1 de descărcare poate să apară cu CCM și MS. descărcare 3. sportivii Învingându superior estimat ca 2 atleti învingând trecerea la ea o descărcare mai mică. 4. Atunci când se acordă descărcarea de gestiune, victoria a fost câștigată în aceeași atlet, contează ca o victorie. 5. Punerea în aplicare a cerințelor de timp biți este numărat de la prima dată la ultima victorie. 6. Victoria înregistrate din motive tehnice, nu sunt luate în calcul