Blog-uri Toxa Piro-Tass vs rbfans

Piro-TASS VS RBfans

Piro-Tass VS RBfans 2: 0

Vineri seara, am primit de la cei de la invitația Piro-Tass pentru a participa la meciul cu participarea lor împotriva RBfans, sub „oaspete al turneului“. Ambele grupuri au fost create într-o luptă: rbfans a vrut să se răzbune pentru înfrângerea în turneul de primăvară bot Bad Pony, și Piro-Tass a avut o oportunitate excelentă de a dovedi că victoria nu a fost accidentală. Pe scurt, derby-ul real de așteptat!
Ei au fost convenite în prealabil locul meciului, compoziția, jurizării și mai mult. În plus, echipa sa angajat angajamente reciproce să-și petreacă jocul fără nici o provocare.

Din moment ce am decis să scrie un raport cu privire la meci, nu despre formarea-l semneze pentru toate se întâmplă!
Diferența față de cele mai multe alte jocuri de acest turneu a fost foarte încăpățânată și are un preț foarte ridicat goluri!
Primele câteva minute au trecut în atacuri reciproce, dar foarte curând a devenit avantaj aparent Piro-Tass.

Echipa peste minge, atac variat și a avut puține oportunități reale de a marca, dar pentru a realiza avantajul în gol nu a putut.

Atac adversarii STINȘI la marginea zonei, au fost acoperite cu lovituri, și pentru întreaga prima jumătate Portarul Piro-Tass a intrat în joc doar o singură dată. Desigur, nu fără greșeli, a fost destul de ridicat procent de căsătorii în cadrul programelor, dar în general fericit cu jocul. Cu toate acestea, concurenții au mers la pauză cu scorul de 0-0.

A doua jumătate a fost mult mai interesant decât prima. Echipa adaptată la câmp, adversarul, începând entuziasmul a murit în jos, și a început fotbalul destul de deschis. Timp de câteva minute, caii presate de carne la poarta, a creat o serie de momente periculoase, dar nimic nu sa întâmplat. Pe marginea primit îndrumări adecvate, cei de la Piro-Tass a avut loc o serie de substituții, regrupat și a reușit să se miște, nu numai jocul de la scopul său, dar, de asemenea, să înscrie. Obiectiv avansat dinamic: Capitanul driblingurile pe aripa, centrare în rbfans suprafeței de pedeapsă, iar prima pe mingea este opornik Piro-Tass: 1-0!

Obiectiv a dat încredere b-boys, iar după aceea inițiativa este pe deplin transferată în mâinile de carne. sau mai degrabă de picioare))) Ora și din nou, a existat pericolul de rbfans poarta, dar caii sincer norocos. În plus, noi trebuie să plătească tribut pentru portar lor - el a avut de mai multe ori a salvat echipa de la adevăratul scop. Cu toate acestea, în cele din urmă a prevalat justiția - Piro-Tass deține atac rapid, ar trebui să lovi cu piciorul, mingea lovește bara, dar atacantul nostru de finisare pentru prima dată în! 2-0!

Rbfans Am avut încă timp pentru a recupera, dar o astfel de posibilitate în sine nu este dat;)

Rezultatul - o victorie de 2-0 carne!

Felicitări cei de la Piro-Tass, cu o victorie asupra rivalilor arc-și noroc în jocuri viitor!