Antrenor principal de „Ak Bars“ cu privire la pierderea „Medvescak“, influențată de faptul că joacă două zile consecutive

Primul meci a avut loc Aleksandr Svitov, capitanul "Ak Bars" Foto: Ramil Gali

Primul meci din campionat KHL a fost cheltuită de Aleksandr Svitov, capitanul „Ak Bars“. El a ratat turneul de la Riga, din cauza prejudiciului și primele două jocuri de la începutul sezonului regulat, dar el a fost pregătit pentru meciul cu „Medvescak“. Inainte de a avut loc într-o parte a Mihailom Gluhovym și Maksimom Lazarevym.

Echipele început să se întâlnească în mod activ, dar trebuie să recunoaștem că cei mai mulți clienți în atac de deschidere. Astfel, într-una din spălătorul atacuri miraculos a ajuns în plasa poarta noastră.

Cont deschis vizitatorilor după 19 minute Foto: Ramil Gali

Căpitanul echipei Alexander Svitov a fost figura cea mai proeminentă în primele minute ale meciului. La începutul jocului, a ajuns într-o luptă cu atacantul „Medvescak“ Alexander Boldyukom și a fost mai puternică decât adversarul. Arbitri „a fost acordat“ cinci minute jucător de la distanță.

Pe parcursul primei perioade echipele jucate în structuri inegale, la rândul său. „Ak Bars“, a fost incapabil să profite de eliminarea de jucători „Medvescak“, dar vizitatorii realizat îndepărtarea Basil Tokranova. Derek Smith în minutul 19 al meciului a deschis scorul

Nu mai devreme a avut jucatori de hochei Kazan ieși din vestiar și să înțeleagă indicații tactice, ca sarcina cu care se confruntă acestea, de două ori mai complicat. A fost nevoie de doar 22 secunde „Medvescak“ după reluarea jocului, cum să dubleze avantajul lor în scorul - 0: 2.

Al doilea gol a fost marcat după câteva secunde după pauză Photo: Ramil Gali

Apoi, la 31 de minute, „Medvescak“, a avut un alt atac, care a avut ca rezultat un gol Bobby Butler. Scorul a fost 3: 0.

Dar „Ak Bars“ nu încetează să atace în a treia perioadă. Și în 52 de minute, „Baruri“ în cele din urmă norocos. Dzhastin Azevedo minoritate a provocat o aruncare de mare. Scor 1: 3. Dar chiar și scorul sau pentru a obține înainte „Baruri“ a eșuat. Jocul sa încheiat cu o pierdere a echipei noastre.

Două zile consecutive joacă tare

Dar „Ak Bars“ nu a renunțat și a marcat un gol în a treia perioadă de lumină: Ramil Gali

Defender „Ak Bars“, de asemenea, consideră că oportunitățile pentru echipa a fost foarte mult. Impactul probabil oboseala.

- A trebuit să vândă cele mai multe, dar nu a înscrie. Adversarul a avut două contraatacuri după ce am cedat două goluri. Pierderile în zona de mijloc și a condus la obiective ratate. Poate a lăsat o amprentă pe care ne-am jucat a doua zi la rând, iar adversarul a fost de repaus. E în regulă, trebuie doar să se pregătească serios pentru o serie de la fața locului și pentru a arăta un rezultat bun - a spus fundașul Rafael Batirshin.

a se vedea, de asemenea,

"Paris Saint-Germain" închiriate de la "Monaco" Kilian Mbappe

Call Ekaterine Gamovoy!

Famous jucător de volei într-un aparat de radio în direct „Komsomolskaia Pravda“ prezintă cartea sa și să răspundă la întrebările

Primele gimnasti antrenor gemeni Averin: i-am întrebat - sau Dina Arina?

sora în vârstă de 19 ani în campionatul mondial în gimnastica ritmică furor a luat „de aur“ și „argint“

Maria Sharapova a avansat la a treia rundă de tenis US Open

Jucătoarea română de tenis a câștigat Babos Tímea din Ungaria într-o rochie nouă

Ei nu au știut în persoană

În România echipa națională de fotbal o dată 12 nou-veniți

Vladimir Gomelsky: Ca un optimist, printre apelul favorite EuroBasket și România

Roberto Mancini este o perturbare foarte dezamăgit „tranzacție pentru Aymen Abdennour“

Probabil mentor crede că „Zenith“ lipsa de efort în timpul verii, fereastra de „transfer“

Cordoane încântat de gimnaste, care a vorbit la Universiada sub „Leningrad“

eroul cubanez rastoarna anvelope de 300 de lire și împinge autobuze

Și vise clinti compoziție Juggernaut

Ilya Averbukh a lansat o colectie de sport

Patinator într-un interviu cu „Komsomolskaia Pravda“, a spus că l-au făcut să meargă în afaceri

Ilya Averbukh: Lipnitskaya timp de trei ani consecutivi nu au ajuns la nici campionate europene și mondiale

Pe una dintre patinatorii poate fi pus în noul sezon olimpic

Sportivii care au primit cetățenia română: Pedala - pașaport dat deja

Toți sportivii care au primit cetățenia română

Poliția franceză a arestat pe hoți jefuit campion olimpic Rashid Sadulaeva

Daghestan atlet în timp ce forțat să rămână la Paris până la sfârșitul anchetei unei infracțiuni

Alexander Kokorin în drum spre „Porsche“ din nou prins în mâinile poliției

Forward „Zenith“, în inima orașului Sankt Petersburg, transformat prin solid dublu

Fondul de premiere al cursei în Kazan Ziua Republicii și orașul a fost de 5,75 milioane de ruble și 25 de mii de euro

Un total de 12 de program începe

Primul mentor Lipnitskaya: „Îngrijirea sportului Julia a fost o surpriză pentru noi“