O descriere eșantion de locuri de muncă director al Dental Clinic, spravki-novsib

O descriere probă post Dental Clinic Director

Organizarea lucrărilor implică necesitatea unei definiții clare a poziției drept al fiecărui angajat, inclusiv capul. Pentru a atinge acest obiectiv a dezvoltat fișa postului. Ea a pictat în detaliu competențele, responsabilitățile principale și gradul de responsabilitate a lucrătorului. Scopul principal al documentului - pentru a asigura condiții de muncă eficiente. Societate cu răspundere limitată - este una dintre formele cele mai comune juridice ale întreprinderilor din țara noastră. Pentru înființarea sa doar o singură persoană fizică și un pachet minim de documente. O trăsătură distinctivă a companiei este o posibilitate reală de a combina pozițiile Director Contabil șef general și funcțiile de o persoană care are totul poate fi în starea fondatorului.

Descrierea postului: Director General

Medicul șef al fișei postului.

Pentru infracțiunile comise în cadrul măsurilor de tratament ale infracțiunii sau omisiune; O eroare în cursul activităților sale, implicând consecințe grave pentru sănătatea și viața pacientului; precum și pentru încălcarea disciplinei de muncă, acte legislative și normative-juridice ale clinicii stomatologice este supus administratorul poate avea loc în conformitate cu legislația în vigoare, în funcție de gravitatea infracțiunii răspunderea disciplinară, administrativă și penală. Șef de unitate structurală: (semnătura) (numele, inițialele) 00.00.201_g.

Descrieri de locuri de muncă

Directorul executiv raportează direct la direktoru.1.4 general. Cu privire la drepturile și îndatoririle lor în timpul absenței directorului executiv al trece la celălalt temnicerului, declarate în ordinea organizatsii.1.5.
Pentru funcția de director executiv este numit de către persoana care îndeplinește următoarele cerințe: învățământ profesional superior, experiență de muncă administrativă în domeniul timp de cel puțin 3 let.1.6. Directorul executiv ar trebui să știe - elementele de bază ale dreptului fiscal civil, comercial, financiar, - dreptul muncii - structura și strategia companiei; - formele și procedurile de decontare financiară, ordinea de înregistrare a tranzacțiilor financiare, organizarea documentelor în deyatelnosti.1.7 comerciale.

forme de documente

Descrieri Acasă / Locuri de muncă Descarcă instruktsiyudirektora biroului întreprinderii (.doc, 82KB) I. DISPOZIȚII GENERALE

Puteți descărca fișa postului Dental Clinic de administrator besplatno.Dolzhnostnye instruire taxă clinică stomatologică administrator. Aprobat (nume, inițialele) (numele instituției, forma sa organizatorică și juridică) (director, o persoană autorizată să aprobe fișa postului) 00.00.201_g.

rm ADMINISTRATOR Descrierea postului (clinici stomatologice numele instituției) 00.00.201_g. №00 I. Dispoziții generale 1.1. Această fișă a postului definește atribuțiile, drepturile și responsabilitatea administratorului clinicii dentare (în continuare - „Compania“).
Numele instituției 1.2. Pentru funcția de administrator al persoanei klinikinaznachaetsya dentare cu studii superioare speciale sau secundar. 1.3.