Locuri de munca si post manichiura administrator de studio - Moscova, căutare de locuri de muncă

Studio manichiură Malina cuie profi - Bucuresti (m. Apa Stadium)

Studiyamanikyura Malina în căutare de administrator. Responsabilitati: Crearea de confort, ordine și vstudii atmosferă prietenoasă. -00 Salarii 1 ori pe săptămână, fără întârziere - ieșire. Bonus - 50% reducere la serviciile de studio perioadă de probă - 1 luna stagiu.

2 săptămâni în urmă cu hh.ru

Administrator de manichiură Studio 30 000-70 000P

studiouri de manichiură de rețea Leny Leninoy - Bucuresti

Responsabilitati: Organizarea eficientă Organizarea lucrărilor de studio de master (de inspecție și de a crea o atmosferă favorabilă vstudii și un nivel ridicat de servicii media studio participarea companiei 40 de clienți pe schimb în subordinea medie 6 ...

3 luni în urmă hh.ru

Necesită administrator de manichiură Studio 40 000P

Mojito - București (m Vykhino).

administratorvstudiyumanikyura necesară. Responsabilitati: metaloprelucratoare cu baza de date. / Apeluri efectuate -konsultirovanie -Prezentarea -Meeting clienților studio cerințele clientului: -cunoasterea calculatorului.

3 săptămâni în urmă avito.ru

Administrator de manichiură Studio 35 000P

angajator direct - București (m. Apa Stadium)

Studiimanikyura Echipa „MALINA“ nevoie de administrator timp de 3-4 zile pe săptămână (zilele de 2-3 de confort, ordine și vstudii atmosferă prietenoasă -. Clienții ședințe, păstrarea înregistrărilor rub.v mii pe lună.). Bonus - 50% reducere la serviciile studioului. Probațiune.

1 săptămână în urmă avito.ru

Administrator de manichiură Studio 60 000P

Ltd. serviciu de unghii - Bucuresti (m Mendeleev.)

Într-o rețea în creștere rapidă de studiouri de înfrumusețare necesită administrator de activ și pozitiv. Efectuarea taxe standard. administrator. Suntem în.

Administrator de studio de manichiură unghii 40 000-50 000P

Salon de frumusețe - București (m sud-vest.)

Vstudiyumanikyura aproape de metrou sud-vest (7 minute de mers pe jos) este necesar pentru administrator pe termen lung. clienții. Salariu 1500 r. pe zi +%. În luna iese la aproximativ 25000. 15. Plata salariilor de 2 ori pe lună. Cerințe: capacitatea de a gestiona stresul, capacitatea de a comunica.

Administratorul în studioul de frumusețe 45 000P

Proprietar - București (m Novoslobodskaya.)

Necesită frumusete administratorvstudiyu!) M. Novoslobodskaya Experiența în cabină este taxele obligatorii. Cerințe de inventar: - servicii administratoromv Experience - punctualitate - știință de carte. - locație convenabilă în centrul Moscovei, 3-5 minute.

2 ore inainte cu avito.ru

Stilul Administrator Studio 2 000P