Karma ia lui

Karma ia o taxă. Estimările jucătorilor din „Dinamo“ meci - „Spartacus“

„Dinamo“ a plecat de la înfrângerea într-un meci cu campioana țării în ultimul minut. Rusfootball.info evalua jucători.

albastru Portar alb nu-și amintește: ținta de obiectivul său a trimis toate cele trei goluri, dintre care două le-a luat de la rețea.

Terekhov, la fel ca toate „Dynamo“ pentru a lovi cu piciorul-a începe jocul, 10 minute Promes reținut, dar apoi a pierdut duelul cheie în acest moment cu primul gol. După aceea, jocul părea să dispară.

În caseta de alb și albastru deschis regulat focul, iar suedezul este unul dintre principalii instigatori ai acesteia. El a pierdut, se pare, toate artele, inclusiv, care a condus direct la un obiectiv, și este prokidyvaniem orientativă a fost bătut între picioarele de zece metri de poarta.

Shunich nu era mai bun decât partenerul său în centrul de apărare și de jucători, de asemenea, căscat în mod regulat. Indicativ de situația cu un gol Luiz Adriano între apărătorii „Dynamo“ ar putea conduce van - nu ceva pentru a grăbi mingea.

În prima jumătate a anului, „Dynamo“ dreapta-spate a condus toți cei care primește mingea în zona lui, dar a fost corectată în a doua jumătate și a fost utilă în acțiuni atacarea.

Atât opornika albastru și alb, în ​​prima jumătate a anului au fost oriunde, dar nu și în locurile lor. Giving trece de notare, Promes a avut timp să se uite în jur, să se gândească și să parieze pe lor de a asista - și Zotov cu Sapeta încă nu ar fi acoperit.

Cu toate acestea, spre deosebire de Zotov, Sapeta nu a jucat tot meciul. La o jumătate de normă a fost înlocuit - și părea o soluție foarte logic.

Înlocuitorul său Samba Sow arăta mai bine, cu toate că eroarea de poziție nu de mult diminuat. Cu toate acestea, cota sa a fost mai ușor de timp - și el arăta bine.

Alex privi luminos, și nu numai prin păr alb. În mod activ au rupt atacul, a luat parte la aproape toate situațiile periculoase, dar asistă acțiuni nu sunt marcate.

Cel mai bun marcator al FNL a avut două puncte - și unul dintre ei a marcat. Hitter este un rezultat foarte bun, și există motive să credem că în Premier League Kirill nu se va pierde. Multe mutat și au căutat oportunități de a ataca, dar pentru cea mai mare parte nu a fost vizibilă înainte și după cele mai multe două linii.

Anatoliy ca și în cazul în care el nu a fost pe teren, chiar dacă a avut mai mult de o oră.

Atacantul principal „Dynamo“ o mulțime și nu întotdeauna curat luptat de apărare tensionate și în cele din urmă a depășit de timp și a lăsat mingea la impact Panchenko.

Young mijlocașul a apărut pe terenul de numai 25 de minute, de 3-4 ori mai atins mingea, dar una dintre aceste atingeri umplute mingea în poartă, și în cele din urmă a devenit eroul principal al meciului.

Fostul „Krasnodar“, atacantul a mers chiar și doar pentru 20 de minute, dar în acest timp organizat mai multe atacuri periculoase, rupt de apărare obosit de „Spartacus“ a reușit să respingă.

Munca Artem a fost fie simplu sau a fost scoaterea bile dintr-o grilă.

Ei bine conectat la atac, dar după inning sale momente nu apar. Ele apar în principal la porțile echipei sale - cu flancul său.

Italiană, înlocuind răniți Taxco, alternate o acțiune excelentă împotriva teribil. El ar putea juca strălucit la interceptarea - și apoi dor ionii în suprafața de pedeapsă. Ca rezultat, Kutepov buchet - Boketti în care ambii jucători sunt inițial de rezervă, napozharila în mod corespunzător.

De sub Ilya nu a fost marcat goluri, iar uneori arata bine, dar! Toate aceste probleme, din care, deoarece ultimul sezon a fost pe banca de rezerve, și manifestate aici: el nu avea suficientă viteză, el a pierdut poziția sa și faultat mult. Foc în suprafața de pedeapsă, de asemenea, el nu a putut pune în a doua jumătate a - și chiar arde.

Denis a avut un meci foarte rău - în mod evident, îi lipsește prospețime. Nu a fost evident în atac, el nu a avut timp în apărare, iar în cele din urmă a avut nici o putere din stânga, chiar și pentru prelucrarea mingea. După pierderea lui a sunat un al doilea gol.

El a jucat la un nivel foarte bun catch-up și organizate, dar, uneori, nu au avut timp - și Glushakov nu este asigurat.

Pentru prima jumătate de oră a jocului a emis un gol și o asistă, și apoi a continuat să joace bine, dar nu în mod eficient. În a doua jumătate, a pierdut ca și restul „Spartacus“.

Lorenzo este foarte rar văzut în gama de pornire, dar astăzi până în ultimul minut arata bine. Clever trece cu ușurință obbegat Holm și Kozlov, și a înființat obiectivul. Atacul final de notare brusc oprit de lupta și se uită la el ca „Dynamo“ prinde mingea - rezultatul a fost principalul vinovat pentru episodul specific care a dus la pierderea victoriei.

Luiz Adriano 4.0

A fost foarte periculos, și a făcut tot ce trebuie să faci înainte, inclusiv, a marcat un gol și a creat mai multe șanse de notare. Până la prejudiciul arăta mult mai bine Ze Luis, dar a fost înlocuit cu Popov.

A fost foarte vizibil, probabil datorită faptului că el nu a putut împărtăși mingea cu Adriano, Melgarejo și Promes. Asta se vedea în cele din urmă a fost cel mai puțin util în atac, deși a cauzat o lovitură extrem de eficient.

Yvelines a jucat 25 de minute, a dat unele unelte de bun, a câștigat un cartonaș galben, și trece mingea din lovitură liberă în momentele potrivite - pe scurt, a făcut tot ce trebuia să țină cont.

El a apărut pe teren și sa uitat obiectiv Tashaeva cu vedere somptuos.