Cuplu băiat, trebuie să știți despre rival CSKA Moscova în Liga Campionilor - Noutăți ȚSKA Moscova

Vă prezentăm elvețiene „Young Boys“ - echipa cu care clubul armata va concura pentru accesul la faza grupelor principale turneului Cupa Europei.

Modul în Liga Campionilor

În a treia rundă de selecție „Young Boys“ loturi Liga Campionilor redus cu Kiev „Dynamo“. Ambele reuniuni a dat foc. La Kiev, vizitatorii admis două goluri în timp oprire ca rivali schimb goluri (3: 1). În jocul retur elvețian a marcat un gol mai devreme, dar nu a fost suficient pentru a intra în runda următoare. O lovitură decisivă în ultimul minut cauzat în vârstă de 18 ani Lotomba (2: 0). Inclusiv din cauza „Young Boys“, care au avut vybivshemu bun factor „Dynamo“, echipa lui Viktor Goncharenko a fost printre împrăștiate înainte de remiză de astăzi.

Campionatul elvețian a început mai târziu română Premier League. „Young Boys“ a castigat ambele meciuri la început, iar unul dintre ei - acasă de apărarea campion, „Basel“ (2: 0). De asemenea, pe drum a fost zdrobit „Grasshopper“ (4: 0). Cinci dintre echipa șase goluri a marcat după pauză, ceea ce confirmă încă o dată că natura și capacitatea să aștepte pentru ea la „Young Boys“ bine. Duminica viitoare vor fi în Berna „Lausanne“.

4-4-2. „Young Boys“ joacă pe aranjamentul clasic, care poate fi găsit acum nu atât de des. În două meciuri zona de referință arăta altfel: față de puternic „Basel“ a fost Abisher și Sanogo, o săptămână - deja Owls și Bertone. Inainte de toate cele 180 de minute a jucat numai Assal, cap, caracteristic, nu a înscrie și nu asistă da.

Giyom Oaro. în urmă cu aproape zece ani, atacantul înalt (192 cm), străluceau în liga a doua franceză în „Le Havre“. Așa că el nu a putut ajuta, dar observați în „PSG“. Acolo și-a petrecut un alt sezon puternic și două mediocre, după care a avut loc eveniment important în istoria clubului de capital - apariția Nasser El Helaifi. Șeicul Qatarului avea nevoie de nume mai strălucitoare decât Hoarau. El a pierdut treptat competiția Kevinu Gameyro și a plecat în China. Un an mai târziu, Guillaume a reușit în mod miraculos să se întoarcă din nou încercat acasă (în „Bordeaux“) și sa mutat la o mai liniștită Elveția. În 95 jocuri pentru 67 de obiectivele „Young Boys“, în vârstă de 33 de ani, jucător - cel mai bun indicator al carierei sale.

De asemenea, aveți grijă să notați extrema Miralema Sulejmani, care a reușit să joace „Ajax“ și „Benfica“. Sârb a dat speranțe mari de mult, dar potențialul lor completă nu a fost realizat.