cititor Micro-SD sy-T97

cititor Micro-SD sy-T97

Scurt - nu iau!


Bună ziua tuturor! Era nevoie de un mic cititor de micro-SD, care poate fi agățată pe chei, am uitat la panda inutil de aluminiu și un preț ieftin cu livrare gratuită. A comandat un negru, a scris post spunând că nu au fost roz doar cu mândria lui de sex masculin departe, el a fost de acord.

cititor Micro-SD sy-T97
cititor Micro-SD sy-T97
cititor Micro-SD sy-T97
cititor Micro-SD sy-T97
cititor Micro-SD sy-T97


Trimiterea nu are un cod de cale a fost de aproximativ 20 de zile de la sosire a pus imediat Micro-SD și a încercat să arunce un film de pe o unitate flash USB. Rezultate: albastru pomigivaya LED cititor de carduri deține clasa corespunzătoare a ratei de bliț (am avut o clasa a 6-a). DAR! După aproximativ 300 MB transmis, cititorul cade! Am încercat câteva memorii flash diferite - rezultatul uneia. Concluzie - cititor de gunoi, îmi pare rău pentru a arunca un astfel de lucru cu aspect de calitate.

Panda etrier a răspuns:

ai putea face unele fotografii sau clipuri video din e-mail, și trimite un e-mail la această adresă de e-mail: [email protected], atunci vă vom răspunde în termen de 24 de ore, este mai util pentru sloving această problemă, avem nevoie doar pentru a confirma.


poate cineva spune-mi ce să fac? Că le trimit pentru a arăta dispozitive non-funcționale? Nu problemă doi dolari aici este o chestiune de principiu :)

Am de gând să cumpăr +1 Adauga la Favorite Privire de ansamblu placut 4 +13