Romanian Cup finala meciul Lokomotiv - Kuban determina proprietarul trofeului în 2018

Lokomotiv - Kuban, Cupa Română

Pentru a determina câștigătorul final România Cupa meci de fotbal Lokomotiv - comenzi Kubanului necesare 120 de minute de joc timp. Pentru echipa Krasnodar, care a fost primul meci finala din cariera clubului pentru Cupa românească. Locomotiva, a lovit în finala turneului, la rândul său, a primit o șansă bună de a fi reabilitate înainte de fanii lor pentru un sezon dezastruos în campionatul național, care au profitat de plin, castigand Cupa românească.

Meciul final al Cupei română Lokomotiv - Kuban nu a început într-un ritm foarte ridicat, echipa a ales să joace fotbal de interior, frica de a face o greșeală și a pus un pariu pe contraatac.

Prima greșeală a clubului jucători Moscova în minutul 28 al jumătății. Într-o situație simplă Vitaly Denisov nu a putut ajunge pe proiectilul de fotbal după depunerea flancului decât marele avantaj al mijlocaș „Kuban“ Vladislav Ignatiev.

Până la sfârșitul jumătate din echipa a continuat să joace în același fotbal ca înainte de golul marcat, și o pauză a mers cu scorul meciului Lokomotiv - Kuban 0: 1.

A doua jumătate a întâlnirii a început cu „Loco“ atacuri care au încercat să câștige. Kuban a ales să joace pe contul și în caz contrar restrânge ritmul reuniunii. În mijlocul jumătate Lokomotiv personalul de coaching a început să facă substituții care au jucat o sută la sută.

Vypushennyh să înlocuiască Roman Pavlyuchenkova, atacantul senegalez Oumar Niasse cale ferată Bai egalată 73 minute ale meciului final al Cupei România Lokomotiv - Kuban, 1: 1. Lokomotiv Kuban poarta a continuat atacul și a avut o bună șansă de a lua conducerea, dar înainte de fluierul de a termina meciul nu a reușit să facă acest lucru, și meciul final al Cupei Lokomotiv română - Kuban a fost continuată cu două jumătăți de 15 minute.

Locomotiva, după ce a petrecut o mulțime de energie pentru a lupta înapoi, prima dată în plus, mai degrabă juca apărare, el a fost destul de succes, și un minut înainte de pauză Mubarak Boussoufa moscoviții devansate, a marcat un gol după un Alan Kasaev.

Knock-out jucători, "Kuban" kick Alekseya Miranchuka. Gol a fost marcat după trecere individuală și de ardere, care în cele din urmă sa dovedit a fi ultima.

Cupa meci de fotbal finala română Lokomotiv - Kuban sa încheiat cu scorul de 3: 1 în favoarea Lokomotiv Moscova.

Lokomotiv (București) - Kuban (Krasnodar), 3: 1

Obiectivele "Locomotiva": Niassa 73 'M. Boussoufa 104', A. Aleksei Miranchuk 111“.

Obiectiv "Kuban": V. Ignatiev 28“.