Locuri de muncă și de locuri de muncă curier la laborator - Krasnodar, căutare de locuri de muncă

Centru de recrutare - Krasnodar

Responsabilitati: Livrarea documentelor pe podelele și dulapurile fără excursii în jurul orașului. Efectuarea șef comisioane personale. Cerinte: responsabilitate, sociabilitate, atenție. Condiții: Program 5/2 9.00-18.00. Salarii 15.

5 zile în urmă alljob.org

Livrare prin curier de la restaurant 30 000P

angajator direct - Krasnodar

Cerinte: Va invitam curieri pentru livrare, pizza, sushi, rulouri.

1 zi în urmă avito.ru

Courier într-un serviciu de livrare a produselor alimentare de la 20 000P

Tokio - Krasnodar

Cerinte: Necesită sofer-curier pentru livrarea comenzilor în oraș.

3 săptămâni în urmă avito.ru

Serviciul de livrare prin curier la o companie auto sau N / A 25 000P

Va invitam curieri pentru livrare. pizza, sushi, rulouri.

3 luni în urmă avito.ru

Serviciul de livrare prin curier de la 30 000P

Sushi Club Krasnodar - Krasnodar

Curățenie, diligență, punctualitate, capacitatea de a lucra într-o echipă, o bună cunoaștere a orașului. Taxele vamale. compensare de combustibil. Salariul este plătit pe o bază de zi cu zi (în medie, pentru trecerea vine de la.

magazin online Courier de la 15 000P

"Apple Ajutor!" - Krasnodar

plăți! Nu există comisioane luate (cum ar fi servicii de curierat, etc.) de lucru în orice moment - când este convenabil! Cerințe. - Capacitatea de a lucra în mod permanent într-o companie mare en-gros - Rasplateste cel mai bine.

2 luni în urmă avito.ru