Locuri de munca Coordonator avon - Înregistrare avon - avon România

Coordonator de lucru Avon - este continuarea logică a dezvoltării carierei Avon Reprezentant, a încheiat „loialitate tratat.“

compania AVON va ofera pentru a construi afacerea dvs., ca parte a unei corporații internaționale.

Întregul adevăr despre activitatea coordonatorului AVON

Pentru cine coordonator de muncă adecvat Avon?

Dacă ești om ambițios și întreprinzător, gata de a crea și continuu crește grupul de reprezentanți (consultanți) Avon și să le învețe client service de calitate, atunci va avansa rapid in cariera ta și de a crește venitul.

Cine poate deveni un coordonator al Avon?

Coordonatorul poate fi orice cetățean român de cel puțin 18 ani.

Care este treaba coordonatorului Avon?

Primul coordonator - un lider al unui grup de reprezentanți. El ia constant noi membri în grupul dvs., și îi învață să găsească clienți, servicii de calitate și creșterea vânzărilor.

Responsabilitati Coordonator Avon

Atribuții principale Coordonator Avon asociate cu o creștere, de dezvoltare și de formare a grupului Reprezentanților:

  • Recrutarea de noi reprezentanți;
  • Reprezentanții Educație grupului;
  • Controlul și asistența reprezentanților în muncă.

Ce venit coordonator la Avon?

Pentru coordonatorul său de lucru primește o comisie, care depinde în întregime de volumul de vânzări și numărul de reprezentanți ai grupului. Dacă în mod constant recruta noi reprezentanți în grupul dvs., și îi ajută să învețe, atunci venitul va crește de la o lună la alta.

compania Avon sprijina in mod activ noi plăți suplimentare coordonatorilor. În plus față de taxele directe pentru vânzările grupului dvs., compania plătește bonusuri pentru munca activa.

Pentru a calcula salariul mediu lunar al noii Coordonatorului în primul an de funcționare, este necesar să se stabilească veniturile tuturor celor 17 campanii și împărțiți totalul de 12 luni. Cu munca activă și de formare dreapta, veniturile noul coordonator al Avon în primul an de funcționare este de 20-24000. Rub.v luni, inclusiv toate bonusurile.

Compania ajuta Coordonator creștere Avon veniturilor personale?

bonusuri suplimentare de la compania pentru activă Coordonatori Avon

compania Avon in primul an al coordonatorului trebuie să plătească o serie de bonusuri pentru a-l sprijine. În primele câteva luni, până când coordonatorul creează un grup de reprezentanți, și învață-l, dimensiunea comisiei sale nu poate acoperi nevoile de bază. Prin urmare, compania ajută tânărul coordonator „se ridice în picioare.“ bonusuri suplimentare sunt plătite coordonatorilor și condițiile de plăți bonus specificate în contract activ.

Mărimea bonusurilor care urmează să fie plătite noul coordonator și condițiile de primire a acestora, consultați Coordonatorul.

Coordonator Educație: de la incepator la profesionist!

De la primele zile, și pe întreaga perioadă a Coordonatorului, compania are grija de dezvoltarea sa profesională. Coordonatorul primește cunoștințele necesare de la managerul său în activitatea de zi cu zi și antrenorul în timpul sesiunilor de grup în Centrul de instruire.

Imediat după semnarea contractului coordonator este invitat la faza I de studiu. În acest atelier, sa întâlnit cu istoria, structura, sistemul Companiei, cu elementele fundamentale ale culturii corporatiste. El a învățat, de asemenea, o mulțime de lucruri despre metoda de vânzare directă și rolul reprezentantului și coordonatorul.

II și III etapele de formare sunt dedicate de lucru cu reprezentantul. Coordonatorul primește cunoștințe despre unde și cum să caute reprezentanții, cum să înceapă activitatea lor, formarea și dezvoltarea.

Și etapele finale IV și V sunt concepute pentru coordonatorii deja cu experiență, cu un grup mare de reprezentanți. Acestea sunt dedicate planificării activităților, cum să devină mai eficiente și să facă mai mulți bani. La sfârșitul celor cinci etape de formare coordonator primește un certificat al unui ciclu complet de studii în compania Avon.

Coordonatori Avon, trecut toate cele cinci etape de învățare sunt adevărați profesioniști. Înainte de a le deschide posibilități nelimitate de deplasare pe carieră și de a crește veniturile lor.

Programul suplimentar de stimulare a coordonatorilor Avon

Premii pentru coordonatori Avon

Coordonatorii participă la programul de stimulare. În fiecare an, câștigătorii programelor primesc premii valoroase. Printre darurile de la compania Avon, care a primit deja mii de coordonatori:

de călătorie gratuite pentru coordonatori Avon

În plus, în fiecare an, câteva zeci dintre coordonatorii cele mai de succes trimis la o excursii de neuitat de peste mări cu Avon. Această vacanță de lux este organizat la cel mai înalt nivel. Compania este plătit integral călătorie. coordonatorii Avon au vizitat țări, cum ar fi:

Coordonator de lucru Avon - aceasta nu funcționează nu destul, în sensul că cei mai mulți oameni înțeleg

Aceasta este o afacere pentru femei!

Este o încrucișare între muncă și afaceri private. Se pare, puteți începe propria afacere cu nici o investiție, la toate! compania Avon isi propune sa fiecare femeie ar putea de la zero pentru a construi afacerea. Începeți cu mici și de a construi-l până la medie.

În acest scop, compania a făcut deja o afacere mare:

  • Acesta a creat condițiile pentru o ușoară a începe propria afacere pentru femei, fără o investiție de bani, ci propria lor muncă;
  • Acesta a creat programe eficiente de formare pentru coordonatorii, de la incepator la profesionist;
  • Acesta a creat o varietate de programe pentru începători morale de sprijin coordonatorii materialului și;
  • rambursa cheltuielile de înregistrare a antreprenoriatului individuale.

Condițiile cele mai favorabile sunt create de Avon pentru fiecare femeie. Treci peste aceste oportunități ar fi o prostie. În aceste condiții, succesul tau depinde de munca ta, răbdarea și dorința de a deveni femeie bogată independentă!

Nu aveți nici o obligație de a merge la muncă în fiecare zi

Dar dacă fac parte din această lucrare serios, iar rezultatele muncii dumneavoastră vă veți bucura. Principalul lucru - vă decideți când sunteți angajat în această afacere pentru a doua zi. Prin urmare, coordonatorul lucrării pot fi combinate cu orice altă lucrare. Și când veniturile coordonator Avon vă va permite și familia să trăiască pe acești bani, vă simțiți că nu mai depind de nici o lucrare. Veți fi în măsură să dedice mai mult timp pentru copiii lor și soțul iubit, pentru că vei câștiga suficient de lucru de 2-3 zile pe săptămână.

Acum ai doar un singur sef - esti!

Coordonator șef la curs Avon există - este coordonator Leader. Dar el este mai mult prieten, asistent și tutore. În plus, această persoană interesată financiar în este că face mai mulți bani în fiecare lună. Pe ce muncă ai văzut un astfel de sef?!

venit stabil

Venituri în orice caz, indiferent dacă ați lucrat personal sau nu! Este posibil acest lucru. Da, la un moment dat, o vei primi. Când aveți un grup de lucru destul de mare de reprezentanți, puteți merge în condiții de siguranță să se odihnească cu familia ta, fără griji în luna următoare. La urma urmei, în schimb, încă plătit. reprezentanții, în timp ce vă relaxați, face o comandă, iar compania Avon va plăti un comision. În vacanță în străinătate de 2-3 ori pe an - aceasta este ceea ce vă puteți permite în prezent. Vei avea totul! Și acest venit este stabil.

comunicare constantă interesantă

Sa întâmplat ca în Avon atrage oameni interesanți și suflet frumos. Vei fi mulțumit, pentru că Aveți posibilitatea de a comunica cu oamenii, după cum doriți. În plus, va fi capabil de a alege și de a comunica cu oameni care sunt frumos cu tine personal. Și acești oameni vă împărtășesc succesul ajutându-le pentru a obține aceleași rezultate ca și tine. Și astfel creează un grup prietenos, productiv.

Acțiuni întotdeauna interesante și promovarea companiei Avon

oameni creativi care lucrează în cadrul companiei Avon. Aproape în fiecare lună, noi coordonatori Avon ofera un program interesant cu premii mari.

De ce ei au ales să Coordonator munca AVON?

Tatiana, Ekaterinburg, coordonator AVON
„Activitatea sa în cadrul companiei am început să lucrez cu reprezentantul, acum sunt coordonatorul. Eu cred că în AVON, puteți face o carieră, ea nu-și petrece mult timp. Acesta este un lucru foarte interesant și interesant, care aduce un venit bun. "

Anastasia, Ekaterinburg, coordonator AVON
„Devenind un punct focal al companiei, am devenit independentă. M-am de gând ziua mea de lucru, eu sunt propriul meu șef. Am timp să fiu o mamă grijulie, o soție iubitoare și o femeie de afaceri de succes. "

Heda, Georgievsk, Stavropol, coordonator AVON

Portrete și povești de oameni care au obținut cele mai bune rezultate în Compania Avon, reprezentanți, coordonatori, manageri din 140 de țări, sunt plasate în așa-numita Hall of Fame în sediul Avon din New York.
Heda Bataeva - mama unică a cinci copii, a reușit să fie în lista glorioasă a Hall of Fame la fel de mult ca și de două ori.
„Cel mai important lucru pe care trebuie pentru orice victorie - să iubească locul de muncă cred că nu ar fi obținut aceste rezultate într-un alt domeniu sau într-o altă societate am început o afacere în Avon în timpul perioadei dificile a vieții sale, și tot ce am .. primite de afaceri Avon, într-adevăr aprecia. este nu numai venit, dar, de asemenea, atmosfera care există în Avon. am rutier toate de călătorie de atribuire, toate întâlnirile cu colegii, și eu sunt foarte recunoscător pentru angajații Companiei, care a pus inimile lor în organizarea unor astfel de evenimente.
Cariere cu Avon pentru mine - o sursă de bucurie constantă. Îmi place foarte mult pentru a ajuta reprezentanții lor. Întotdeauna frumos atunci când este posibil să se explice ceva pentru ei, pentru a ajuta, de a împărtăși experiențele lor și pentru a vedea modul în care ochii lor se aprind ca se schimbă, să creadă în ei înșiși. Am multe planuri pentru viitor, toate pe care am asocia cu Avon, iar această victorie mi-a dat chiar mai mult stimulent pentru dezvoltare. "

Mai mult Coordonator carieră Avon

Luând decizia de a trece la statutul de „lider-coordonator“, ai posibilitatea de a recruta un grup de coordonatori dintre reprezentanții săi și pentru a primi comisioane nu numai din propriul grup, dar, de asemenea, cu un grup de puncte focale.

Cariera Planul Coordonator Avon

Cum de a deveni un coordonator al Avon?

Pentru a vă înregistra Coordonator Avon, trebuie să completați chestionarul de noul coordonator Avon pe site-ul nostru. La primirea chestionarului veti fi contactat Leader coordonator pentru a programa o întâlnire. În cadrul reuniunii va fi o oportunitate de a adresa întrebări.

pe pagina de grup, sub imagine, apoi faceți clic pe „Înscrieți-vă în acest grup“

pe pagina grupului de pe stânga sub imagine, faceți clic pe „se alăture unui grup“

„Lumea mea“ my.mail.ru/community/avonboom/

pe pagina de grup cu titlul „AVON-bum!“ faceți clic pe „Alăturați-vă comunității“

Canalul YouTube www.youtube.com/user/avonboomru