Dzintars ruj lux Kredo T24

Dzintars ruj lux Kredo T24
Astăzi vă va spune despre unul dintre rujurile pe care nu le folosesc de multe ori, dar care, cu toate acestea, ocupă în mod legal un loc proeminent în poșetă.

Acest ruj - prima mea incercare de a face cunoștință cu cosmetice baltice Dzintars și ar dori să creadă, nu ultimul.

Așa că, te rog să iubesc și favoare - Ruj de buze Dzintars dintr-o serie Lux Kredo în umbra T24.

Ceea ce producătorul spune: Compoziția de ruj Kredo lucși cu substanțe nutritive naturale si vitamine, care hidrateaza si da stralucire buzelor umede si are un gust placut de fructe. Gama largă de mate și perle nuanțe trendy permite alegerea culorii dorite și să se accentueze stilul tau.

Ingrediente active: extract de alge, unt de cacao, ulei de cătină, lanolină, ceară de carnauba, ceara de candelilla, vitamina E si A.

Acțiunea: Oferă de lungă durată hidratare și protecție a buzelor, ajută la păstrarea buzele moi si suple, nu rulată și să nu se răspândească

Ceea ce avem: Rujul este disponibil în cazurile albastre cu aur „vykrutkoy“ și relief serie din titlu de aur pe capac și numele firmei pe teren.

Cazul suficient de calitativă, trăgând în pungă rănit un pic mai dur. ))

Dzintars ruj lux Kredo T24
Paleta de ruj seria Lux Kredo este foarte larg, este (deja!) Cu 67 de tone. Sunt de acord, există o mulțime de opțiuni, desigur, dacă sunteți destul de norocos pentru a găsi un loc unde toate aceste 67 de nuanțe prezentate. Când sa întâmplat să iau o umbră tine atât de multe nu a existat - nu a existat nici mai mult de 10 nuanțe ...

Și pentru că am vrut să experimenteze nu numai cu un brand nou, dar, de asemenea, cu o singură atingere, am ales o destul de tipic pentru tine de culoare - roșu, cu midtone piersic lumina, destul de luminos și saturate.

Dzintars ruj lux Kredo T24
Dzintars ruj lux Kredo T24
E o nuanță Lux Kredo T24 arată cu și fără bliț

Dzintars ruj lux Kredo T24
Și acest lucru este - într-o lumină diferită

Dzintars ruj lux Kredo T24
În aplicarea ruj un pic capricios. În ciuda faptului că aceasta tinde să alunece pe buze, rujul are încă nevoie de fiecare secundă de control și utilizarea obligatorie a unui creion. Ruj de buze trebuie aplicat cu atenție, nu prea merge la mucoasa interioara a buzelor, deoarece immet proprietate rău dinți murdare. Și cu toate celelalte rujuri nu este observat, cu doar Lux Kredo T24.

Ruj merge bine, vii arata foarte bine, deși macro a început să caute și nicăieri - pentru a detecta erori deveni. Oh, acest macro trădătoare ... După aplicarea simțit lumina gust abia perceptibil de fondant. Dar numai primele 10 de minute, apoi dispare pâsle, sau pur și simplu devine obisnuit, eu nu știu, dar gustul este plecat.

Ruj în falduri și se execută în nici o banda nu se exfoliază, buzele nu sunt uscate și păstrează foarte bine timp de trei ore exact. Apoi - la fel de norocos, dacă nu pentru a obține o gustare, apoi rujul veni în jos în mod egal, în cazul în care ceai de captură pohlebat / cafea, rujul de mucoasa interioara plecat, iar aici, la circuitul va rămâne ... Nu arată bine.

În continuarea poveștii ia o privire la Lux Kredo T24 direct „în“.

Dzintars ruj lux Kredo T24
Rezultat: Ruj de buze, deși nu folosesc adesea, dar aș spune că este încă o plăcere. textura buna, un finisaj minunat semi-umed și o lungime semnificativă de șosete - un plus. Ei bine, că rujul nu este foarte „gustoase“, și, uneori, nu merge uniform, deci nu este critică - încă o astfel de nuanță luminoasă în sine necesită actualizări regulate și „gust“, există doar primul minut 10. Dar dintii Mânjire proprietate ruj de buze - este de neiertat și ...

În general, uita-te pentru rujuri Dzintars foarte util. ))

Preț: 28-30 USD. (3,5-4 dolar)

Utilizați timp: periodic, timp de șase luni

Asociată cu înregistrarea acestei cereri: