Ca fanii urmarit cel mai bun meci „Ural“, în film și ce a venit din ea

21:30. În Krasnodar, jocul a început deja, dar pe ecran în cinema este încă hochei. Joc „Ural“ - „Krasnodar“ difuzat „Joc TV“, care este proiectat astfel încât jocul uneori se suprapun. Fanii sunt nefericit, dar a păstrat. voce funebră după câteva minute, a spus în microfon: „Din păcate,“ Krasnodar „Am marcat deja. Scor: 0 :. 1 " Nemulțumit cu Hum.

picioare -Uberite, te rog.

- Scuză-mă, - spune el și pune picioarele pe podea.

În acest moment, „Krasnodar“ a marcat al treilea gol. Mai mulți telespectatori părăsesc camera cu cuvintele: „Există mai multe Nechay de captură.“

În a doua jumătate a anului, „Ural“ egalizează „Pasajul“ cântă. După 89 de minute, poarta „Ural“ penalizare prescrisă. La mingea Fedor Smolov - un fost jucător, „Ural“, iar acum este unul dintre cei mai promițătoare din România. Smolov ratează, camera de cineva cu pasiune și exhales fericit strigând ce [jucător rău] Fedor ****.

La loviturile de aproape toți spectatorii cresc și în cinema, această scenă arată ca un motiv sau altul, este deosebit de frumos. Smolov a marcat din nou, așa că acum totul este tipa - „Ural“ a ajuns la semifinala Cupei Române.

După meci, ne întâlnim în hol Yuliyu Nazarovu, «Ural» PR-manager. Pare fericită.

- Am putea doar în visele noastre cele mai sălbatice presupunem că vom câștiga acest meci, - spune Julia. - dar este gata pentru orice. Emoții mare, am sărit cu toți fanii și sărbători victorii. Poate că în viitor vom arăta, de asemenea, „Ural oaspeți meciurile“ în cinema.

Julia spune că, atunci când clubul a aflat de amânarea meciului din Krasnodar, am vrut să vă rugăm cumva fanii și de a organiza difuzare:

- Știm cât timp au fost de așteptare pentru revenirea echipei după o lungă pauză, așa că ne-am dorit să se întâlnească și să facem ceva bun.

Fanii au ieșit din „Pasajul“, frenetic împărtășească impresiile lor cu toată lumea și, în același timp - cu noi:

• Victoria nu era de așteptat, mai ales după ce scorul a fost 0: 3. Tocmai am așezat zâmbind și totul. Foarte mândru de echipa, un succes neașteptat. Prieteni a spus impresiile lor: ei erau în Krasnodar, s-au blocat în trafic și a ajuns la stadion numai atunci când scorul a fost 0: 3 - își pierd nostru. Acum nazvanivayut fericit.

• Stadionul ne-ar țipa de două ori.

• Este un inovator și foarte distractiv!

• Eu cred că, în această situație, clubul a făcut foarte bine în legătură cu fanii. Ar fi de dorit, desigur, pentru a viziona meciul de la stadion, dar odată ce aceasta nu cădea o astfel de posibilitate, atunci această opțiune - un mare plus, iar presedintele clubului „Ural“ Grigore V., în cazul în care inițiativa lui. Totul a fost bine.

• Aș dori să le mulțumesc fanilor care au venit și au creat această atmosferă, a fost ca în stadion și cred că am ajutat echipa.